Description

Štýlová Pánská Móda

V spoločnosti stále panuje určitý stereotyp o tom, že zatiaľ čo ženy všeobecne dbajú na módne trendy a zaujímajú sa o svoj vzhľad, muži v tejto oblasti trochu zaostávajú. Opak je však pravdou, Štýlová pánská móda začína byť čoraz viac vyhľadávanejším pojmom, čo dokazujú nielen stúpajúce tržby e-shopov zameraných práve na oblečenie a doplnky výhradne pre mužov. Kým ešte nedávno bolo relatívne výnimkou stretnúť na ulici elegantne oblečeného pána, dnes už takých zbadáte pokojne niekoľko.

Štýlová pánska móda je jednoducho IN

Módne trendy v oblasti pánskej módy sa nemenia tak rýchlo ako v prípade tej dámskej. Definovať “pánsky štýl” nie je teda príliš ťažké, už po stáročia totiž stojí na rovnakých pilieroch. Ak sa chce muž premeniť na naozajstného gentlemana, mal by sa držať niekoľkých kľúčových pravidiel a viacmenej nemôže urobiť chybu. Základom je však investícia do precízneho šatníka, bez ktorého sa takáto premena odohrá len ťažko. Patrí do neho určite kvalitný oblek (sako, košele a nohavice), kabát a prípadne vesta. Nesmieme zabúdať aj na topánky a doplnky – kravaty (prípadne motýlika), hodinky a koženú aktovku.

Dobrá správa znie, že výber je v súčasnej dobe mimoriadne široký a módna ‘polícia’ ešte nikdy nebola benevolentnejšia. Odvážne kombinácie a nevšedné experimenty, ktoré boli ešte nedávno tabu (napríklad ružová farba košele) si pomaly ale iste nachádzajú cestu do našich každodenných outfitov a málokto sa nad nimi už pozastavuje. Vždy je samozrejme potrebné dodržiavať dresscode primerane k situácii a pre mimoriadne príležitosti zostať radšej pri osvedčenej klasike.

Obnovte svoj šatník v novom e-shope

Nedávno rozvírilo vody slovenského sveta online módy spustenie nového portálu špecializovaného práve na módu pre mužov. Na serveri manstyle.sk nájde každý záujemca o kvalitné a dobre padnúce oblečenie širokú ponuku kúskov, ktoré spĺňajú požiadavky na súčasné trendy. Svoj šatník tu môžete kompletne vytvoriť úplne od nuly a vybaviť sa oblečením či už pre každodenné ležérne nosenie, tak pre odevy na vzácne príležitosti.

Štýlová pánska móda, by SeeGo

Related Posts

Štýlová Pánská Móda V spoločnosti stále panuje určitý stereotyp o tom, že zatiaľ čo ženy všeobecne ...
Profile Photo
SeeGo
Chyby pri zariaďovaní interiéru   Robíme to všetci. Pustíme sa do zariaďovania nášho domu, ...
Profile Photo
SeeGo
Kvalita Pracích Prostriedkov Záleží na nej? Nedávne kauzy, ktoré prebehli médiami poodhalili pravdu ...
Profile Photo
SeeGo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *